Şartlar & Koşullar

1.  Fiyatlar en az 50 adet için belirlenmiş fiyatlardır.

2.  Tüm ürünlerde isim etiketi vardır ve ücretsizdir.

3.   Talep edilirse ürüne mıknatıs eklenir. Mıknatıs bedelsizdir.

4.   İsimler kurdeleye baskı yapılabilir. Kurdeleye baskı bedeli 500 adet ürüne kadar + 40 TL'dir. 

5.   Ürün isteğinize göre lavantalı ya da badem şekerli hazırlanabilir. Fakat bazı ürünler sadece şeker yada sadece lavanta konulmaya uygundur. Görsellerde ve ürün içeriğinde bu şekilde olan durumlar özellikle belirtilmektedir.

6.   Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 4, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.  

7.  Sipariş süresi ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.

8.   Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.  

9.   Deniz kabukları, deniz yıldızları gibi ürünlerde renk ve boy farklılıkları olabilir. Bu ürünlerde renk ve ebat seçimi firmamızca da seçim şansı bulunmamaktadır.  Ayrıca doğal deniz yıldızları hoş bir koku taşımazlar. Bu ürünlerin kokusu ile ilgili şikayetler dikkate alınmamaktadır. Tavsiyemiz doğal deniz yıldızlarında sadece lavanta uygulaması yaptırarak kokunun azalmasını ve bastırılmasını sağlayabilirsiniz.

10.   Tüm ürünlerimizde kurdele ve yazı etiketlerinde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır. İstemiyor iseniz bunu mutlaka sipariş formunda belirtiniz.

11.   Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.

12.   Fiyatlarımıza kdv dahildir.

13.  Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.

14.  Havale ve EFT ödemelerinizde bankalar tarafından istenecek komisyon vb tahsilâtlardan firmamız sorumlu değildir. Bu tür kesintiler yaşamak istemiyorsanız ödemenizi bankaların internet şubelerinden, ATM’lerden yada PTT’den posta çeki hesabımıza yapmanızı öneririz.

15.  Dizgisi gönderilerek yer alan bilgilerin doğruluğu onaylanmış davetiye ve yazılı baskılardan firmamız sorumlu değildir.

16. Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.

17. Firmamız müşterilerimizin sipariş, ödeme, kargo, telefon vb. bilgilerini saklı tutmakta ve bu bilgileri talep eden 3. şahıslarla asla paylaşmamaktadır.

18. Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin firmamızda e-posta yoluyla bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.


 

GERİ İADE KOŞULLARI

1.   Sitemizden yapacağınız her alışveriş size satış sözleşmesi ile ulaştırılmaktadır. Bu satış sözleşmesinde ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz yada bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.   

2.    İadeler mutlaka ürünün orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.

3.    Tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünün geri iadesi kabul edilmektedir.

4.    İade ettiğiniz ürün firmamızca ilgili birimde incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.

5.    İade etmek istediğiniz ürün kusurlu ise yurtiçinden Sürat kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo bedeli firmamızca karşılanmaktadır.

6.    Baskılı davetiyeler, isme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerlerinin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.

 

SONUÇ

1-   Müşteri, www.cannikahsekeri.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.cannikahsekeri.com web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.

2-  Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır. 

       

    ADRES: Tevfik Fikret Cad. No:11 Şirinevler / İstanbul

    (Şirinevler Carrefour AVM Dereyol Başlangıcı)

     TEL:   +90 212 452 25 05       +90 532 214 66 35

    E-MAİL:
  info@cannikahsekeri.com